01
Maj

Kontakt

Swoją pierwszą stronę WWW stworzyłem jeszcze w chwili, gdy uczęszczałem do liceum. Od tego momentu, aż po dziś, nieustannie pasjonuję się i zajmuję tworzeniem stron WWW oraz ich promocją w internecie. Często śmieję się, że tworzenie i promocja stron to moja druga prawdziwa miłość, zaraz po mojej żonie.

W 2008 roku założyłem niewielką, ale prężnie funkcjonującą firmę o nazwie „Morekart”, która skupia się na pomaganiu małym i średnim przedsiębiorstwom w jak najlepszym wykorzystaniu internetu w celu promocji swojej firmy i oferty.

Naszym celem jest kompleksowa obsługa klientów: od doradztwa, przez tworzenie stron, aż po pomoc przy wyborze najlepszych sposobów promocji. Mówiąc krótko, naszym celem jest pomóc Ci zdobyć nowych klientów i zwiększyć dochody Twojej firmy dzięki wykorzystaniu internetu.

Zachęcam Cię więc do częstego odwiedzania serwisu www.odniessukceswsieci.pl, a wszystkie osoby zainteresowane współpracą z nami w celu stworzenia własnej strony firmowej oraz promocji swojej firmy i oferty w internecie, zachęcam do odwiedzenia strony www.morekart.pl, gdzie zamieszczone są nasze aktualne dane kontaktowe oraz dokładny opis oferty.

Pozdrawiam serdecznie!