28
Maj

[Aktualizacja] Już jest! Książka „Odnieś Sukces w Sieci” trafiła właśnie do sprzedaży.

osw_cover

Już teraz możesz zamówić książkę która być może będzie najważniejszą premierą tego roku! Tak nie boję się tego stwierdzenia, bowiem doskonale wiem jak wiele cenny informacji jest zawartych w tej pozycji.

W swojej profesjonalnej karierze przeczytałem dziesiątki książek na temat e-biznesu. Jedne lepsze. drugie gorsze. Wszystkie jednak miały, w moim odczuciu, jedną wspólną wadę. Były albo zbyt ogólne albo zbyt skoncentrowane na jednym temacie. Na rynku ewidentnie brakowało pozycji kompleksowej. Książki która w jednym miejscu zbierze i w przystępny sposób przedstawi praktyczną wiedzę o tym jak KROK PO KROKU zrobić z swojej strony www narzędzie do zdobywania nowych klientów i zarabiania pieniędzy. Bo przecież o to właśnie chodzi w e-biznesie.

Właśnie dlatego napisałem książkę: „Odnieś sukces w sieci! Praktyczny przewodnik po e-marketingu dla małych i średnich firm„. Jest to prawdziwe kompendium praktycznej wiedzy (ponad 260 stron!) na temat zastosowań strony www w celach promocji online.

Jeszcze przed oficjalną premierą książki dałem ją do przeczytaniu kilku osobą. 
Zarówno zwykłym przedsiębiorcą jak i specjalistą „z branży”. Zobacz co mieli do powiedzenia po jej przeczytaniu:

Idealna lektura dla wszystkich rozpoczynających przygodę w świecie e-biznesu.

W przejrzysty i łatwy dla zrozumienia sposób, krok po kroku wprowadza i opisuje jego tajniki. Dużo użytecznych uwag i przykładów. Polecam!

Jacek Potaczała (Założyciel agencji reklamowej Comeris.pl)

Ten poradnik stanowi kompendium wiedzy dla osób rozpoczynających przygodę z e-biznesem.

W omawianym poradniku zaprezentowano właściwie wszystkie praktycznie wykorzystywane formy promocji dostępne w Internecie: od pozycjonowania się w wyszukiwarkach, aż po marketing szeptany. Autor podaje w sposób przekrojowy przesłanki wyboru i sposoby posłużenia się danym instrumentem…

Dr Mirosław Moroz (Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu)

Świetna książka która odmieniła moje spojrzenie na internet i moją stronę www.

Do tego wszystko napisane prostym i zrozumiałem językiem, nawet dla kogoś tak „nietechnicznego” jak ja.

Krystyna Szopińska (Właścicielka salonu Bio-uroda.pl)

Świetna pozycja dla tych którzy chcą podjąć wyzwanie w oparciu o wiedzę i solidną pracę.

Książka „Odnieś sukces w sieci” łączy zalety gruntownego, łatwego w odbiorze wprowadzenia dla żółtodziobów sieciowego biznesu oraz kompetentnego poradnika dla tych, którzy już zaczęli działać i chcą maksymalnie zwiększyć szansę na dotarcie ze swoją ofertą do potencjalnych klientów.

Grzegoż Wołoszyński (Właściciel firmy)

 

Przez najbliższe kilka dni, na stronie księgarni helion.pl, możesz zamówić swoją kopię w promocyjnej cenie 36.27zł.

Realizacja zamówień zaplanowana jest na 9 czerwca 2013r. Wtedy też cena książki wzrośnie dlatego nie zwlekaj zamów swoją kopię już dziś!