09
Gru

Przydatne aplikacje cz.2 – Zwiększ zaangażowanie swoich klientów

disqus

Jednym z ważniejszych aspektów każdego biznesu jest posiadanie klientów zaangażowanych w życie firmy. Natomiast jednym z łatwiejszych sposób na aktywowanie klientów jest uruchomienie na swojej stronie systemu komentarzy. Jeśli tylko systematycznie coś publikujesz czy prowadzisz sklep internetowy, wówczas dobry system komentarzy może pomóc Ci przekształcić biernych odbiorców w aktywnych klientów.

Dzięki http://disqus.com możesz mieć piękne, łatwe do zintegrowania z niemal każdą stroną www i całkowicie darmowe narzędzie do zarządzania komentarzami na swojej stronie www. Disqus działa z takimi systemami jak WordPress, Blogger, Drupal czy OS Commerce. Integracja z Twitterem, Facebookiem czy Google+ jak i możliwość komentowania jako gość sprawią, że niemal każda odwiedzająca was osoba będzie w stanie szybko i łatwo wyrazić swoją opinię bez konieczność tworzenia konta na waszej stronie.

Natomiast dla was jako administratorów przewidziany został panel administracyjny pozwalający w łatwy sposób zarządzać komentarzami pojawiającymi się na waszej stronie. Wszystko to sprawia, że Disqus jest obecnie chyba najpopularniejszym na świecie systemem komentarzy.

Więcej informacji na http://disqus.com.